Gelin Arabası için Fikirler

Düğün hazırlığı yaparken, her ayrıntının birbiri içerisinde uyumlu olmasını sağlamak için kendinize bir konsept belirlemeniz gerekecektir. Gelin arabası için fikirler genellikle konseptinize uygun olanı seçmeniz yönündedir. A’dan Z’ye her çalışma birbiriyle uyum içerisinde olduğunda, kendinizi yormadan, gelin arabası için doğru seçenekler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Düğününüz için belirlediğiniz ağırlıkta renk tonundan, süslemelere her ayrıntıyı gelin arabası üzerinde detaylandırabilirsiniz. Gelin arabası için fikirler, hangi konsepte hangi gelin arabası seçebileceğinize dair püf noktaları makalemizde bulabilirsiniz.

gelin arabası

Kır Düğünü için Gelin Arabası Fikirleri

Nostaljiyi sevenler ve açık havada düğün yapacaklar, gelin arabası için klasik modelleri değerlendirebilirler. Klasik gelin arabası modelleri denildiğinde ilk akla gelenler vosvos, üstü açık gelin arabaları ve limuzin oluyor. Naif ve göze hoş görünen klasik arabaları, abartıya kaçmadan, canlı çiçekler, yapraklar ve özgün yazılarla süsleyebilirsiniz.

Kır düğünü için gelin arabası modelleri arasında en çok tercih edilen yine klasik modellerden vosvostur. Bu modeli tercih eden çiftler gelin arabası süslemelerinde rahat davranıyor ve özgür tasarımlar ortaya çıkıyor. Canlı çiçekler, balonlar, ponponlar ve tenekeler gibi farklı süsleme yöntemleri tercih edilmektedir. Ayrıca yazı ve süslemelerde kullanılacak renklerin uyumlu olması önemlidir.

Modern Gelin Arabası Modelleri

Düğününüzü modern görünümlü tasarımların bir araya getirdiği uyumla hazırlandığınızda, gelin arabası modeli de modern izleri taşımalıdır.  Hazırlıkların birbiriyle uyumunu tamamlamak için tercih edebileceğiniz modeller arasında üstü açık arabalar bulunuyor. Modern gelin arabası süslemelerinde ise renkli ponponlar, özgün tasarımlı fiyonklar, minyatür gelin ve damat bebekler kullanılabilir.

Alternatif Gelin Arabası Fikirleri

Sıradanlıktan uzak, özgürlüğü simgeleyen motosikleti, yaşam tarzına yansıtmak isteyenlerin tercih ettiği bir gelin arabası olarak karımıza çıkıyor. Süslemesinde canlı çiçekler ve kurdelenin yeterli olduğu motosiklet, çılgın çiftler için alternatif gelin arabası fikirlerindendir.

Yanıtla