Deri Koltuk Dekorasyonu

Deri koltuk kullanımı eskiden çoğunlukla ofislerde tercih edilirken günümüzde ise farklı renk ve tasarımlarıyla evlerde de kullanılmaya başladı. Koyu renklerin yanı sıra evlere hareket katacak farklı renkleriyle de dikkatleri çekiyor. Görsel olarak şık duracağı gibi evinize farklı bir konfor da getirecek olan deri koltuklarla kendinize şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Yeni Trend Deri Koltuklar

Deri koltuklar çoğunlukla salonlarda tercih edilir. Oturma odalarında fazla kullanılmaz. Metal ayaklı deri koltuklarla gümüş ağırlıklı renk tonlarını kullanabilirsiniz. Ahşap mobilyalarınız varsa aynı şekilde deri koltuk ile kombinleyebilirsiniz. Rüstik tasarım detayındaysa ahşap ve deri birlikte kullanılır ve salona farklı bir hava katar.

Kırmızı Şık Deri Koltuk

Kırmızı Şık Deri Koltuk

Deri koltuk kullandığınız zaman mobilyalarınızı çok ağır görünümlü olanlardan tercih etmeyin. Modern çizgilerden oluşan mobilyalar ile her zaman uyum sağlar. Spor tarzı mobilya ve halılar aynı şekilde deri koltuklarla uyum sağlar. İşlemeli ya da varaklı mobilyadan yana seçiminizi yaptıysanız koyu tonlarda koltuk modelleri seçmelisiniz.

Kahve Deri Koltuk

Kahve Deri Koltuk

Salonunuzda klasik mobilyalar varsa renkli deri koltuklarla farklı bir tarzı yansıtacağınız gibi koyu tonlarda olan modelleri de seçebilirsiniz. Kırmızı ise göz alıcı olduğu gibi dikkat çektiği için kırmızı deri koltuklarınıza uygun sade renklerden oluşan mobilyaları tercih etmelisiniz. Duvarlarınızı ise kanvas tablolar ile süsleyeceğiniz gibi abartıya kaçmayan aksesuarlarla da süsleyebilirsiniz. Deri koltuk her zaman şıklığı yansıtacağı için diğer eşyalarınızı her zaman sade renklerden tercih ederseniz şık bir görünüm elde edersiniz.

Yanıtla