Daha Beyaz Tüller İçin Dikkat

Perdeler bir odada en fazla dikkat çeken şeylerden bir tanesi.  Ayrıca evin en önemli dekorlarından olan perdeler eğer beyaz renkte ise mutlaka çok iyi temizlenmesi gerekir. Beyaz renk olunca çabuk ve kolay bir şekilde kirlenenler ev hanımlarının bazen sıkıntıya sokabiliyor. Eğer siz de evinizde tül perde kullanıyorsanız ve yıkadığınızda ben beyaz olmasını istiyorsanız bu yazımızın mutlaka okumanız gerekir. Çünkü bu yazımızda siz değerli okuyucularımızla bembeyaz türlerinin püf noktalarından bahsettik.

Bembeyaz Perdeler Hayal Değil

Evinizdeki tülleri beyazlatmak istiyorsanız tek tek makineye atarak yıkamalısınız..  Bu sayede deterjan kirlere ve sararan noktalara daha iyi etki eder. 2 perdeyi aynı anda çamaşır makinesine yapmayın.

Bir başka önerimiz ise tül beyazlatma konusunda son zamanlarda sık kullanılan bir yöntem olacak. Peki bu nedir bu yöntem? Çamaşır makinesinde bulaşık makinesi tableti kullanmak. Bu yöntem sayesinde gözle görülür beyazlığı yakalayabilirsiniz, mutlaka deneyin. Son olarak tül perde yıkarken üzerine iki kaşık toz şeker ekleyin. Bu yöntem sayesinde parlama ve beyazlama sağlarsınız.

Yanıtla