Spor Ayakkabıları Modifiye Ederek Değiştirme Yöntemleri

Giyilen kıyafetlerin en önemli tamamlayıcıları olarak görülen ayakkabılar kadınlar için büyük bir tutku haline gelmiştir. Aynı ayakkabıları uzun süre giymek ise kişinin bir süre sonra tarzından sıkılmasına yol açabilir. Eskimiş olan ayakkabıları modifiye ederek yenilemek ise stilinize farklı bir duruş katabilmenizi sağlar.

Kalıcı olarak yazabilen kalemler ile ayakkabılarınızın bazı bölgelerine çeşitli motifler çizerek onları renklendirebilirsiniz. Puantiyeler, çiçekler ve üçgen gibi desenler günümüzde çoğu kişinin ayakkabıların boş kısımlarına çizdiği motifler arasında yer alıyor.

spor ayakkabı

spor ayakkabı

Akrilik boyalar ise lekeye sahip olan ayakkabıların lekeli kısımlarını kapatma konusunda son derece başarılıdır. Lekeleri kapattığınız zaman aynı zamanda ayakkabılarınızın daha da renkli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Batikli görünümler sayesinde ise son derece hoş bir stil elde edebilirsiniz.

Püskül, Yapay Deri ve Dantel Detayları

Püskül detayları günümüzde en fazla çantalarda ve kıyafetlerde karşımıza çıkıyor. Ancak yeni sezon ile birlikte artık ayakkabılarda da püskül detaylarına yer veriliyor. Ayakkabılara püskül yapıştırdığınız zaman onların bambaşka bir tarza sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

spor ayakkabı değişim

spor ayakkabı değişim

Yapay deri saçakları ise eskitilmiş görünümü sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Ayakkabıcılardan satın alacağınız bu yapay deri saçaklarını ayakkabınızın bağcık kısmına yerleştirerek kullanabilirsiniz. Moda dünyasında romantik bir görünüm elde edebilmek için dantel de kullanılmaktadır. Tutkal ile istediğiniz dantel motifini ayakkabınıza yapıştırarak, ayakkabılarınızın farklı bir duruş sergilemesini sağlayabilirsiniz.

Yanıtla