Romantik Bir Düğün İçin Öneriler

Düğünüz oldukça romantik ve aşk kokulu olsun diyorsanız o halde bazı noktaları daha da zenginleştirerek ve ekleyerek romantik bir düğün yapabilirsiniz. Peki romantik düğünün ip uçları nelerdir bir bakalım.

Renk Renk Balonlar

Konseptinize göre renk renk balonlar ya da sadece beyaz balonlar eşliğinde düğün mekanına giriş yapabilirsiniz. Sonrasında ise tüm konukların gözü önünde onları uçurarak hoş bir romantik anı yaratabilirsiniz.

düğün

düğün

Mutluluk Ağacı

Daha önce dilek ağacını duydunuz ama hiç mutluluk ağacını duymuş muydunuz? Yapay olarak satılan ya da canlı olarak da hazırlayacağınız dalları olan bir ağaca uzun beyaz ipler sarkıtacak ve yanına ise ataç ile kağıt koyuyor olacaksınız. Gelen konuklar sizler için notlar yazacak ve gecenin sonunda çok hoş bir görüntüye kavuşuyor olacaktır.

Romantik Taklit

Hem sizin anne ve babanızın hem de eşinizin anne ve babasının düğün fotoğrafını taklit ederek bir poz verdirebilirsiniz. Oldukça güzel ve hoş bir anı olacak. Ayrıca oldukça da romantik.

düğün dekoru

düğün dekoru

Aynı Renk Nedimeler

Aynı renk kıyafet giyen arkadaşlarınızı en güzel ve en romantik nedimelere çevirebilirsiniz. Genellikle çok koyu ya da çok açık renklerin dışında soft renkler daha romantik duracaktır.

Mumlar Ve Fenerler

Düğün mekanınızı mum ve fener ile daha romantik bir ortama kavuşturabilirsiniz. Özellikle güneş batıp hava karardığında ortam oldukça romantik duracaktır.

Yanıtla