Linkedin CV Ekleme Nasıl Yapılır? 

Linkedin cv ekleme nasıl yapılır sorusu iş ilanları yayımlayanlar ve birinci derece bağlantı kurmak isteyenler için önemlidir. Doğru profille işe başlayabilirisiniz.

Linkedin cv ekleme için profilinizin en önemli aşamasını gerçekleştirmiş olursunuz. Doğru bilgilerle oluşturulmayan cv birçok sorunu da beraberinde getirebilir. İş arama ve işe alma süreçlerinde bilgilendirmelerin şeffaf olması gerekmektedir.

Linkedin Giriş Ardından CV Ekleme

Linkedin sayfasında ilk kes hesap oluşturacaksanız adımları yönlendirmelere göre takip etmelisiniz. Oturum açmak ve üye olmak için dilerseniz Google hesabınız üzerinden de devam edebilirsiniz. Hangi sayfa ve hesabınızın kullanılacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Cv oluşturma aşaması ekleme yapmadan önce en önemli kısımdır. Özgeçmiş detaylarının çok uzun olmaması ve gerekli bilgileri de vermesi gerekir. Linkedin giriş ardından sayfanın kendi profilini takip edebilir bu şekilde doldurabilirsiniz. Ekleyeceğiniz cv için de öncelikle iş ilanını aramanız ve kolay başvuru şeklinde devam etmeniz gerekir.

Linkedin Giriş Ardından Kolay Başvuru

Linkedin Kolay cv ekleme kolay başvuru aşamasında yapılabilmektedir. Özgeçmişinizi yüklemeden önce cv üzerindeki gerekli alanları doldurmuş olmanız gerekecektir. MB limitleri bakımından 2MB’ye kadar dosyaların yüklenmesi gerekmektedir.

Linkedin Hesaba Cv Ekleme Teknik Sorunlarda Ne Yapılır?

Linkedin sisteminde hem kendi özgeçmişinizin yüklemesi hem de sistemdeki form bilgilerinin doldurulması önerilir.

Linkedin hesaba cv ekleme teknik sorunlarda ne yapılır diyorsanız yeni bir tarayıcı deneyerek işe başlayabilirsiniz. Tarayıcınızın desteklemeye devam ettiği bir sayfadan yeni giriş yapabilirsiniz.
Özgeçmiş ekleme esnasında işlem sırasında hata olması halinde gönderme işlemi başarısız olabilmektedir. Ağınızda yer alan kişilerle de özgeçmişinizi paylaşmak için yükleme olmalıdır.

Ayarlar Üzerinden Özgeçmiş Yükleme

Linkedin iş ilanları kapsamında ayarlar bölümünü kullanarak gelecekteki iş başvuruları için değerlendirebilirsiniz. Cv bölümü ve yükleme kısımlarını tıklamanızın ardından iş başvuru ayarlarıyla devam etmeniz gerekmektedir.

Linkedin Hesabı İşe Başvuru Sürecinde Özgeçmiş Yükleme

Linkedin hesabı işe başvuru sürecinde özgeçmiş yüklemesi yapılabilir. Öncelikle iş ilanı aramanız ve o sayfada olmanız gerekmektedir. Kolay başvuru bölümünde cv yüklemesi isteğe bağlı olarak yüklenmektedir. Yüklemeniz tamamlanınca gönder diyerek butona dokunmanız gerekir. Başvurularınızın olumlu sonuçlanması ardından ınMail mesajıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yanıtla