Kırışıklıklara Son Verin

Kırışıklık yaşlılığın en belirgin belirtilerinden bir tanesidir. Ve özellikle de kadınların çok fazla hoşnut olmadığı bir durumdur. Peki ciltteki kırışıklıklara nasıl engel olabiliriz. Siz de daha genç görünmek için bu yazdıklarımız mutlaka okuyun ve siz değerli okuyucular için vereceğimiz doğal maske tarifini kesinlikle ve kesinlikle düzenli olarak uygulayın.

Kırışıklık İçin Kesin Çözüm Aspirin Maskesi

Kırışıklarınızdan doğal yollarla kurtulmak istiyorsanız size aspirin ve limon maskesi tavsiye ediyoruz. Aşağıda tarifi verdik. Hemen uygulayın.

aspirin maskesi

aspirin maskesi

Bu maske için gereken malzemeler 3 adet aspirin ve 3 yemek kaşığı limon suyudur. Sadece bu iki malzeme ile doğal bir maske hazırlamanız mümkün. Ayrıca çok da kolay. Limon suyunu bi kaba alın ve 3 adet aspirini içine ekleyin. Aspirinleri içinde iyice eritin. Daha sonra bu karışımı yapışkan bir kıvama getirene kadar karıştırın. Karışımı yüze sürmeden önce yüzünüzü iyice yıkayın. Daha sonra bu maskeyi sürün. Yaklaşık 10 dakika bu maske ile bekleyin. Daha sonra bu maskeyi yüzünüzü iyice yıkayarak çıkartın.

Yanıtla