Keratin Kaynak Nedir?

Keratin, insanların saçlarında ve tırnaklarında da yer alan protein ile aminoasitten meydana gelen doğal bir maddedir. Bu sebeple, keratin ile uygulanan saç kaynak uygulamaları güvenilir ve estetik bir şekilde saçlarınızın birleşebilmesinin mümkün olmasını sağlar. Keratin kaynak saç uygulamaları dünya üzerinde en fazla tercih edilen saç uzatma ve saç yoğunlaştırma uygulamalarıdır.

Keratin maddesinin en önemli özellikleri arasında sıcaklara karşı dayanıklı olması yer almaktadır. Bu durum keratin saç kaynağına fön çekilebilmesini sağlar. Özel solüsyonları olan keratin kaynaklar, saçlarınızın yıpranmadan birbirinden ayrılmasını ve kolay bir şekilde taranabilmesini de sağlar.

2018 keratin kaynak

2018 keratin kaynak

Keratin Kaynak Saçlara Zararlı mı?

Keratin insan bünyesinde yer alan doğal bir madde olduğu için saçlarınıza ve sağlığınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Ancak keratin kaynak uygulaması, diğer saç kaynak uygulamalarına göre daha zahmetli ve zor uygulanabilen bir kaynak türüdür. Bu sebeple, güvenilir ve profesyonel bir hizmet almanız gerekebilir.

İnce telli saçlarda daha iyi sonuçlar veren keratin kaynak uygulamasını yaptırmak istiyorsanız, bu konuda uzman olan kişilere başvurabilirsiniz. Uzmanlar ile görüştüğünüz zaman saçınıza en uygun olan modeli de belirleyebilirsiniz.

keratin kaynak saç

keratin kaynak saç

Keratin Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Keratin saç kaynağı uygulamadan önce hazırlanan özel keratin maddeli saçlar kaynak makineleri ile eritilir ve saçlarınıza ufak tutamlar halinde entegre edilir. Kısa sürede tamamlanan bu işlem sonrasında saçlarınızda bir işlem uygulandığı belli olmaz.

Keratin saç kaynakları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/h/keratin-kaynak adresini ziyaret edebilir ve keratin saç kaynak modellerinin en iyi örneklerine sizler de göz atabilirsiniz.

Yanıtla