Burun Estetiğinde Yepyeni Bir Yöntem

Günümüzde pek çok insan burun estetiği yapmak için uzmanlara başvuruyor. İnsanları burun estetiği yoluna itenbirsürü sebep olabilir. Bunların arasında en göze çarpanı da insanların burun şekillerini beğenmemesi olarak gösterilebilir. İnsanlar sahip oldukları burunlarının şeklini beğenmediği için bir burun estetiğine gereksinim duyuyor. Estetiğe başvuran her insanın da hayalini süsleyen bir burun şekli var muhakkak. Bunun içinde iyi bir uzman doktora müracaat etmesi şarttır. Çünkü estetik zor bir iştir. Herkes sizin gönlünüzden geçeni yapamayabilir. Bu noktada sizin yardımınıza koşabilecek en uygun isim Dr. Yakup Avşar’dır. Yakup Avşar alanında son derece profesyonel olması ile birlikte aynı zamanda tıp dünyasına hediye ettiği kendine has teknikleri ile de tanınan bir doktordur.

3d burun maskesi

3d burun maskesi

Burun Estetiğinde Kesin Çözüm

Burun estetiğine başvuran diğer hastaların da şikayeti nefes almaya bağlı olarak ortaya çıkan rahatsızlıklardır. Sıkıntınız her ne olursa olsun profesyonel bir doktor ve profesyonel imkanları ile çalıştığınız müddetçe herşeyi stediğiniz gibi olacaktır. Bahsi geçen her iki şikayetinde farklı beklentileri vardır. Nefes almaya bağlı olan rahatsızlıklarda insanların beklentisi bu rahatsızlığın son bulmasıdır elbette ama her insan da ameliyat sonrasında ameliyatın kalıntılarının uzun bir süre kendisinin peşini bırakmayacağına ve gerek acıları ile gerekte fiziksel olarak görselliği ile zor zamanlar geçireceğine inanıyor. İşte bu noktada devreye giren isimde Dr. Yakup Avşar’dır. Çünkü Yakup Avşar’ın tam da bu durum ile alakalı kesin çözümlü teknikleri bulunuyor.

İşte Yeni Burun Estetiği Teknikleri

Yakup Avşar tarafından oluşturulan yeni teknikler tıp dünyasını da oldukça hareketlendirdi. Dünyanın her yerinde kullanılmaya başlanan bu teknikler kullanıldığı her yerde olumlu sonuç veriyor. Böylelikle tıbbın esas amacı olan hasta memnuniyeti ve sağlığı da kontrol altına alınmış oluyor. Estetik ameliyatlarda uygulanmaya başlanan bu yeni yöntemler ile ameliyat sonrasındaki ameliyat kalıntılarının iyileşme süresi kısalıyor ve ameliyata giren hasta daha operasyon başlamadan sonucu kestirebilecek verileri aklında bulunduruyor. Bahsettiğimiz bu teknikler mikro-rinoplasti ve 3D mask tekniği diye adlandırılıyor. Söz konusu olan bu iki önemli tekniğin mucidi de Dr. Yakup Avşar’dır.

yakup avşar

yakup avşar

Bu Yöntemle Burun Şekillendirmesi Çok Kolay

Dr. Yakup Avşar’ın oluşturduğu teknikler arasında ilk olarak mikro-rinoplasti tekniğini ele alacak olursak karşımıza iyileşme sürecini kısaltan harika bir yöntem çıkıyor. Bu teknik bağlamında burnun ucundan burnun köküne kadar burnun tamamı endeskopi desteği ile de görünüyor. Bu sayede de uzun saatler süren açık burun ameliyatları kapalı bir biçimde yapılıyor. Hem güvenilir oluyor hem dezamandan tasarruf edilmiş oluyor. Söz konusu olan ameliyatta kullanılması için yine Dr. Yakup Avşar tarafından geliştirilen mikromotorlar da oldukça önemli bir etkiye sahip. Bu mikro motorlar sayesinde ameliyat esnasında burun şekillendirilmesi çok kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca olası hatalı burun estetiği ameliyatlarında yine bu mikromotorlar aracılığı ile burun yeniden istendiği gibi şekillendiriliyor.

Yeni Burnunuzu Test Edin

Uygulanan ikinci teknikte 3D Mask tekniğidir. Bu teknik dünyada Avşar tekniği ya da Avşar maskesi olarak da anılıyor. Bu teknik ile hem hasta hem de doktor ameliyata oldukça rahat girmiş oluyor. Çünkü kafada herhangibirsoru işareti olmuyor. Hasta ameliyattan önce doktora nasıl bir burun istediğini, şeklini ve detayını anlatıyor. Doktor da dijital istifade ederek hastanın istediği şekli bir yüz maskesi olarak elde ediyor. Elde edilen yüz maskesi bizzat hastanın yüzüne aittir. Böylelikle hasta o maskeye bakarak karşılaştırma yapabiliyor ve ameliyata girmeden önce çıktıktan sonra nasıl bir buruna ve nasıl bir görünüme sahip olacağını görmüş oluyor.

Yanıtla