Kare Profiller ve Kullanım Alanları

Kare profiller yapılarda, güvenlik ağlarında, mobilya, nakliye ve genel imalat ürünlerinde kullanılır. Doğru ekipman kullanıldığı sürece, bu ürünler kolayca kesilip delinebilir. Daha küçük boyutlar, yüksek kaliteli testerelerle kesilebilir. Kare profilin kaynak performansı çok iyidir. Kare ana hat boyutu da ihtiyaçlara farklı şekillerde karşılayabilir.

Önde galvanizli çok sayıda kare profiller olsa bile, korozyon direncini arttırmak için kare profillerin boyanması veya galvanizlenmesi önerilir. Buna ek olarak, gıda üretim endüstrisinde kullanılan kare profiller için paslanmaz çelik seçmek daha doğrudur. Bu alanda Karaca Metal en iyi hizmeti sunmaktadır. En kaliteli malzemeler ve en doğru makineler Karaca Metal tarafından kullanılmaktadır.

Kare Profiller Kullanım Alanları

Kare profiller, çok yönlü yükleri içeren kaynaklı çelik çerçevelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu çok eksenli yükleme için, kare profil çok etkili bir şekle sahiptir. Çünkü iki veya daha fazla kesite sahip olmak düzgün güç özellikleri getirecektir. Kare kontur ağırlıkları sizin için farklı şekillerde gösterilecektir. Kare çerçevenin uzunluğu da ihtiyaçlarınıza göre değişebilir.

Kare profiller inşaat sektöründe yapı ürünleri olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Çatı profilleri ve diğer alanlarda kare profiller kullanılmaktadır. Yapısal özellikleri gemi inşası için kare profil kullanılmasına izin verir. Kare kutu ana hat ve kare kesit ana hat modelleri gemi yapımında çok önemlidir. Sanayi ve ağır sanayide, kare profillerin kullanımı çok yaygındır. Kare profil mekanik imalatta yapısal özelliklerden yararlanmak için kullanılır. Kare profil otomotiv endüstrisinin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda kullanılır. Kare profil mobilyalara istenen şekli vermek için kullanılır.

Kare Profiller Karaca Metal

Kare profil, diğer içi boş profillerle benzer işlevlere sahiptir. Kare kesitleri nedeniyle, silindirler veya dikmeler gibi daha küçük uygulamalarda kullanılabilirler. Ancak, kirişler için uygun değildir, çünkü şekilleri diğer şekillere monte edilmelerini önler. Karaca metal standart kare profil ürünleri ve özel profil kare ürünler sağlayabilir. Rekabetçi bir fiyat politikası ile ihtiyaç duyulan kare profiller her zaman daha uygun bir fiyata satın alma imkanı sunar. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet için Karaca Metal’i seçebilirsiniz. Kare ana hat boyutunda Karaca Metal için özel olarak farklı boyutlar tasarladı.

Çelik Kare Profiller 

Paslanmaz çelik profiller kaynaklı, dikişsiz kare, dikdörtgen ve yuvarlaktır. Basınçlı işlemlerde dikişsiz borular, yapısal ve destek uygulamalarında kaynaklı porfir kullanılır. Paslanmaz çelik profiller yüksek korozyon direncine, yüksek mukavemete ve tokluğa sahiptir. Aynı zamanda yüksek sıcaklık direncine sahiptir ve işlenmesi ve kaynaklanması kolaydır. Paslanmaz çelik profil koyu gri olabilir ve 180 grit zımpara kağıdı ile zımparalanabilir veya cilalanabilir. Asitler, kimyasallar, petrokimya ürünleri, tatlı su ve tuzlu su ortamları gibi yüksek korozif ortamlara maruz kalan projelerde kullanılır.

304 / 304L ve 316 / 316L paslanmaz çelik profiller de inşaat uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.304 / 304L paslanmaz çelik kutu profilleri, yapısal ve basınç uygulamaları için düşük maliyetli çelik profillerdir. Basınçlı uygulamalar için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve yapısal uygulamalar için kaynak yapılabilir. 304 alaşım yüksek korozyon direnci, yüksek mukavemet, yüksek sıcaklık dayanımı ve yüksek işlenebilirliğe sahiptir. Ek olarak, dezenfekte etmek kolaydır.

Kare Profil Fiyatları

Kare profiller, boyutlarına, ağırlıkları ve malzemesine göre farklı fiyatları bulunmaktadır. En doğru fiyat için Karaca Metal ile iletişime geçmek gerekir. Karaca Metal  karacametal.com İnternet adresinden teklif alınabilir. Bunun dışında arayarak iletişime geçilebilir. 0212 549 21 43 numarası Karaca Metal iletişim bilgisidir. Buradan arayarak kare profiller hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Kare profiller için  https://www.karacametal.com/kare-profiller tıklayın.

Yanıtla