As Çiçek Evi İle Gelin Buketlerinizi Ölümsüzleştirin

Evliliğe adım atılan o güzel günde, gelin adaylarını en çok heyecanlandıran ve düşündüren detaylardan biri de gelin buketidir. Hangi çiçek zevkinizi yansıtır? Hangisi o günün duygularını en iyi şekilde ifade eder? Gelinliğiniz ile bir uyum içerisinde olacak tasarım hangisidir? Tüm bunlar üzerinde durulması gereken ayrıntılardır. Birbirinden farklı gelin buketi tasarımları ile ascicekevi.com olarak sizlere seçimlerinizde yardımcı olmaktayız.

Birbirinden farklı modellerimiz ile tüm beklentilerinize karşılık vererek o günün anısını her daim canlı tutmaya çalışıyoruz. Eğer sizde anılarınızı canlı tutmak istiyorsanız tercihinizi asla solmayacak olan yapay çiçek tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Rengarenk yapay çiçek tasarımlarımız çeşitliliği ile göz kamaştırmaktadır.

Gelin Buketi Seçimleri 

Gelin buketi genellikle düğünün yapılacağı zamanın mevsimine göre seçiliyor. Süslemesi ise gelinliğin modeli ile bütünleşiyor. Romantik havası ve güzel kokularıyla gelin hanımların beğenisi kazanan bu tasarımlar, ayrıca düğünün konseptine göre de tarafımızca dizayn ediliyor. Eğer çiçek atma merasimi yaparak düğününüze eğlence katmak istiyorsanız, çiçeğiniz bir arkadaşınızda kalacağı için canlı çiçekler tercih edebilirsiniz.

Özellikle bahar ve yaz aylarında yapılan düğünlerde canlı kır çiçekleri harika bir görünüm ve estetik bir duruş kazandıracaktır. Canlı çiçeklerle bezenmiş buketinizi havaya atarken, yapar çiçekleri ömrünüz boyunca o günün hatırası olarak saklayabilirsiniz.

Anlamlı Gelin Buketi

Sizin için mutlaka bir anlam ifade eden çiçek vardır. Yakında eşiniz olacak kişinin ilk buluşmanızda aldığı bir gül ya da çimenler arasında yürürken görüp kopararak saçlarınıza iliştirdiği bir papatya o özel güne farklı bir anlam katarken aynı zamanda anılarınızı da canlı tutacaktır. Gelin buketi tasarımı, çevresine yapılacak süsleme ise tamamen tercihinize bağlıdır.

Çiçeği ön plana çıkarmak için sade tasarımlar arzu edebilir ya da gelinliğinizin kumaşı ile harmanlayabilirsiniz. Uzun zamandan beri sektörümüzde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübe ile gelinlerimize buket seçimleri konusunda hem yol gösteriyor hem de hayallerindeki tasarımları hayata geçiriyoruz. Seçimlerinizi yaparken sizlere fikir verebilecek örnekleri https://www.ascicekevi.com/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Yanıtla