Yeşil Çimlere Can Getirecek Çim Üstü Aydınlatma

Dekoratif aydınlatma alanındaki çalışmalarına 1964 yılından beri devam eden, yenilik ve şıklık oluşturan Yakan Aydınlatma çevreye duyarlı ve kaliteli ürünler  tasarlayarak yoluna devam ediyor. Amaçları tüm kaliteli ürünleri  en uygun fiyata, zamanında müşterilerle buluşturmaktır.

Çim Üstü Aydınlatma

Yakan aydınlatma, çim üstü aydınlatma geniş bir yelpaze olarak yer alıyor. Sitede bulunan online katalog ürünleri görmede size kolaylık sağlıyor. Bahçenize göre isterseniz opal, küp, şapkalı gibi ürünlerden seçebilirsiniz. Dış mekanda kullanacağınız için ışığı en güçlü şekilde yayabilecek ürünler ihtiyacınız vardır. Yakanaydinlatma.com size bu imkanları sağlıyor. Bahçe, park, havuz başı  gibi dış mekanlarda çim üstü aydınlatma  kullanırken ışıktan etkili şekilde verim alabilirsiniz.

Çim üstü aydınlatma malzemeleri oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Çim üstü aydınlatma modelleri çevresel etmenlere karşı uzun süre dayanabilir.

Bakım ve Onarımı

Bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden uzun süre kullanabilirsiniz. Ürünler birinci kalite olup çevresel faktörlerden de etkilenmediği için bakım veya onarım istemez.

Hizmet Süreçleri

Ürününüzü sipariş ettikten sonra dilerseniz teklif al sepetine ekleyebilirsiniz. Ürün kodunu belirterek telefonla da teklif almak mümkündür. Fatura ödeme dekontundaki  isme kesilir. Firmanın belirttiği süre içinde ürünler sevkiyata hazırlanır.

İptal ve İade

Gelen pakette herhangi bir problem, ıslaklık, eziklik gibi normal dışı durum varsa kargoyu almayın. Ürün direk geri döner ve gerekli işlem başlar. İade incelendikten sonra kabul edilirse, ürün için düzenlenmiş olan evraklar ile birlikte ek iade talep dilekçesi yazmanız gerekir. Dilekçeye iade sebebini belirtmeniz gerekiyor. Ürünü iade etmeden önce firmayı arayarak iade sebebini bildirin. İadeyi faturanın aslı ile beraber yapın.

İade işleminin süresi 3 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. İade işlemi onaylanmışsa sizinle irtibat sağlanır, tercih ederseniz yeni ürün gönderimi yapılır. Para iadesi yada hediye çeki oluşturulur. İadenin nasıl olacağı sizin seçiminizdir. Çim üstü aydınlatma dekorasyonunuzdaki sıradanlığı şıklığa dönüştürmek için https://www.yakanaydinlatma.com/cim-ustu-aydinlatma-direkleri adresine bir göz atın.

Yanıtla