Kombinasyonda En Uygun Takıyı Seçmek

Birçok kadının takı tutkusu vardır. Fakat seçimlerde de bir o kadar zorlanır. Takı seçerken vücut tipimizi çok iyi tanımalı ve ona göre seçimlerimizi yapmanız gerekir. Sadece yüz ya da vücudumuza uygun olan değil aynı zamanda da giyeceğiniz kıyafette ve katılacağınız organizasyona da uyan takıyı seçerek kombini tamamlamamız gerekir. Takılar başlı başına sizin tarzınızı simgelerken kullanılan kıyafet ile hayat buluyorlar.

Takı Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Kolyeler son derece önemli bir takı olup, ilk dikkat çeken parçadır. Bu sebep ile de karşımızdakine kendimiz hakkında ilk izlenimi kolye ile verebiliriz.

Sonbahar Kış Takılar

Sonbahar Kış Takılar

Küpe kullanımında en önemli olan kendi rahatınızdır. Eğer küpeyi gün boyu kullanacaksanız ağırlığından metaline kadar sizi rahatsız etmeyecek olan bir küpe seçimi yapmanız önerilir. Eğer o gün giyeceğiniz kıyafetinizde saçlarınız toplamayı düşünüyorsanız bu demek oluyor ki küpe seçimine önem verip dikkat çekici bir seçim yapabilirsiniz. Tabi kısa saçlılar için bu detay her daim önemlidir. Bunu yanı sıra küpe seçiminde boyun son derece önemlidir.  Boynun uzun ya da kısa olması küpenin formunu etkileyen bir unsurdur.

Yüzükler her daim dikkat çeker. İş yemeği, özel davet ya da organizasyonlardan hangisine katılırsanız katılın önce elleriniz sonrasında ise parmaklarınızdaki yüzükleriniz ilgiyi çekecektir. Özellikle tarzınızı yansıtan bir seçim yapmanız sizin kişiliğinizi de tanıtımını yapacaktır.

Yanıtla