Karın Yağlarından Kurtulmak için Öneriler

Güne ılık limonlu su ve içine bir tatlı kaşığı bal karıştırarak başlarsanız, metabolizmanız canlanır ve karın yağları daha hızlı yok olur. Gün içinde iki tane şekersiz Türk kahvesi tüketin. Kahve ile birlikte bol su içmeyi ihmal etmeyin. Yumurtayı sabahları tüketmeye özen gösterin. Sizi hem tok tutar hem de karın yağlarını da eritir.

göbek

göbek

Karın Yağlarından Kurtaran Özel Karışım

Göbek yağları zor erise de bazı uygulamalar düzenli yaparsanız, karın yağlarının yok olduğunu görürsünüz. Tarçın, kan şekerini düzenler ve tokluk hissi yaratır. Meyvelerinize ya da süte tarçın karıştırıp tüketin. Hindistancevizi yağı sağlıklı bir yağdır. Bu yaği karaciğeri de korur ve karaciğerin vücüda yağ depolamasını önler.

Şeker tüketiminden kaçının ve şeker yerine doğal bal yemeye özen gösterin. Bal, yağları çözer ve demir, potasyum, kalsiyum sağlar. Stresi azalttığı için diyetlerde ballı limon suyu önerilir. Bal kilo kaybını da sağlar. Balı ılık su içine karıştırın, kaynamış suya karıştırmayın.

göbek eritme

göbek eritme

Karın bölgesindeki yağlarfdan kurtulmak ve düz bir karına sahip olmak için 1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı bal ve 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağını pürüzsüz bir kıvam elde edene kadar karıştırın. Bu karışımı su ile tüketebileceğiniz gibi sütlü kahve içinde de kullanabilirsiniz. Karın bölgesini eriten karışımı düzenli olarak sabah tüketmeye özen gösterin.

Yanıtla