Hızlı Yağ Yakan Özel Karışımlar

Kilo vermek ciddi ve kararlı bir süreçtir. Kilo verirken yediğiniz besinlere dikkat etmeli ve düzenli olarak tüm gıdalardan eşit miktarda almalısınız. Diyet sırasında kilolar hemen gitmez. Vücudu hızlandıran ve bağırsakları çalıştıran besinleri de tüketmelisiniz. Öğünlerinizde mutlaka yoğurt tüketin ve gün içinde 2,5 litre su içmeye özen gösterin.

yağ yakımı

yağ yakımı

Diyette Hızlı Kilo Verdiren Özel Karışımlar

Diyet yaparken bazı karışımlardan da yararlandığınız zaman diyetinizden daha hızlı ve kesin sonuçlar alırsınız. Özel yağ yakan karışımların başında yoğurt, zerdaçal, pul biber ve 1 tatlı kaşığı limon suyundan elde edilen kürü iki hafta boyunca uygulayın. Yoğurt içinde bulunan kalsiyumve potasyum gibi mineraller sindirim sistemini düzenlediği için yağ yakımını da hızlandırıyor.

yağ yakmak

yağ yakmak

Yoğurt içine yarım limon suyu sıkın. 1 çay kaşığı pul biber ve 1 çay kaşığı zerdeçalı ekleyin.  Bu karışımı iki hafta boyunca uygulayın. Uyumadan yarım saat önce tüketirseniz daha etkili olur. Zerdeçal, karaciğeri de koruduğundan yağ yakımını hızlandırır. Pul biber ise size enerji verir ve metabolizmanızın hızlanmasını sağlar.

Özel yağ yakan karışım özellikle bel ve karın bölgenizdeki yağların daha hızlı erimesini sağlar. Düzenli uygulama sonucunda iki haftada etkisini görürsünüz. Sabahları daha zinde kalkar ve böbreklerinizin daha iyi çalıştığını da fark edersiniz. Sabah kalktığınız zaman güne iki su bardağı su ile başlamaya özen gösterin.

Yanıtla