Enerjinizi Evinize Yansıtın

Ev dekorasyon uygulamalarında farklı fikirler ile yola çıkmak yerine enerjinizi evinize yansıtma seçimine yer açabilirsiniz. Daha ferah ve daha pozitif enerjiye hâkim olan bir ev tasarlamanın ilk yolu elbette tercih edeceğiniz seçimler ile başlar. Ev içinde pozitif enerjinin hâkim olmasına sağlayan seçimleri öncelikli almanız enerjik bir ortam oluşmasında etkilidir. Özellikle çok güneş almayan ya da yeterli aydınlığa sahip olmayan yerlerde tercih edilecek olan seçimler mekâna ferahlık ve aydınlığın enerjisini de sunar. Bu sebep ile daha enerjisi yüksek olan alanların yaratılması için iç sesinizden ilham almanız da son derece önemlidir.

Ev Dekorasyon Tüyoları

Dekorasyon uygulamasında arzu edilen enerjinin yakalanabilmesi için farklı birçok tercihe yer açabilirsiniz. Bu seçimleri yaparken hem iç sesinize hem de sezgilerinize güvenmeniz gerekir. Beğeninize hitap edecek birçok aksesuar ya da ürün evinizin enerjisine uymayan seçenekler olabilir. Bu seçimler ile karanlık bir alan yaratmak yerine daha enerjik bir alana dönüşmesi için beyazın büyüsünden ve çiçeklerden ilham alabilirsiniz.

Ev dekorasyon uygulamanızda mevsime göre de değişimler eyer açmanız mümkün. Bu seçimlerde tekstil ürünlerinde yapılacak değişimler, tül ya da perde seçimlerindeki küçük dokunuşların yanı sıra çiçekler ile gelecek olan enerjiye yer vererek muhtemel bir enerji uyumunu yakalayabilirsiniz.

Enerjinin düzgün dağılması ve karmaşanın yaratılmaması da dekorasyon için önemli bir etken olması sebebi ile abartıdan kaçınmanız önerilir.

Yanıtla