Küçük Katlanabilir Şemsiye Modelleri

Küçük katlanabilir şemsiye modelleri kullanıcılar için ekstra avantaj sağlayan özelliklere sahiptir. Güler Şemsiye modelleri çantalarda kolayca taşınabilir.

Küçük katlanabilir şemsiye modelleri tasarımdaki ayrıcalıklarla Güler Şemsiye’de bulunabilir. Markalara ve günlük kullanımda şemsiye ihtiyacı olanlara yönelik işlevsel ürünler yer almaktadır. Yağmurda ıslanmadan günü geçirmek için katlanır şemsiyelerden kullanabilirsiniz.

Katlanır Şemsiye Nedir?

Katlanır şemsiye, açıldığında sap kısmı uzayan ve kapandığında sap kısmı kısalan şemsiye modelleridir. Kılıflı katlanır şemsiyeler çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.  İhtiyaçlara yönelik temel gereksinim olarak katlanır şemsiyeleri çantada her zaman bulunmalıdır. Beklenmedik zamanlarda yağan yağmurlara karşı katlanır şemsiyeleri kullanmak ekstra avantaj sağlar.

  • Katlanır şemsiyeleri kullanmak dosya veya önemli malzemelerin korunmasına faydalı olacaktır.
  • Şemsiye ile kıyafetler de korunarak zarar görmeyecektir.
  • Katlanır şemsiyeler kılıfları sayesinde az yer kaplayarak çantadaki yerini alır.
  • Hemen her yere taşınabilir özellikleri vardır.
  • Katlanır şemsiye modelleri renkli görüntüleriyle özel tasarımlardan oluşmaktadır. İsteğe göre farklı seçenekler de temin edilebilir.

Katlanabilir şemsiyeler promosyonlardan oluşabilmektedir. Türlü promosyonların yapılacağı marka reklamlarında uygun şekilde müdahaleler gerçekleşmektedir.

Rüzgara Dayanıklı Şemsiye Önerisi

Rüzgara dayanıklı şemsiyeler için Güler Şemsiye modelleri etkili bir seçenek olacaktır. Gövde kısmı sağlam yapıdaki malzemeler şemsiyelerden alınan verimi maksimum düzeye çıkaracaktır.

  • Dayanıklı şemsiyelerde katlanabilir şemsiye ve düz bastonlu şemsiye modelleri değerlendirilebilir. Her iki tasarımda da tel ve gövde yapısı dayanıklı şekilde üretilmektedir. Yüksek dayanıklı şemsiye modelleri kullanılırken marka seçenekleri baskı malzemesi olarak değerlendirilebilir.
  • Rüzgara karşı dayanıklı şemsiye modelleri görsel açıdan birçok seçeneğe sahiptir. Sarı, kırmızı, pembe, mavi, siyah renk şemsiye modelleri içerisinden tercih yapılabilir.

Kurumsal promosyon şemsiyelerinde marka tanıtım işlemleri konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Göze ve kullanıma hitap eden katlanır şemsiyeler işyerinde çalışanlar için pratik bir üründür.

Katlanır Şemsiye Fiyatları

Katlanır şemsiye fiyatları ne kadar şemsiye alınacağı, şemsiyenin türüne göre değişmektedir. Birçok şemsiye modeli arasından tercihler yapılırken Güler Şemsiye avantajlı bir bütçe sunacaktır. Ekonomik açıdan ideal şemsiyelerde uzun vadeli artılar sağlanır.

Katlanır şemsiye modelleri fiyatlandırması hakkında çoklu siparişlerde fikir edinmek için Güler Şemsiye www.gulersemsiye.com/kucuk-katlanabilir-semsiye  adresi ziyaret edilebilir.

Yanıtla