Boyasız Doğal Saç Modası

Son zamanlarda birçok ünlünün de eşlik ettiği saç boyasına son modasında beyazların tek tük belirdiği saç seçimleri on derece doğal bir uygulama olarak yer alıyor. Özellikle kimyasal etkisinden saçların bir sürede olsun uzaklaşması aslında genel olarak son derece avantaj sağlayan bir seçim olarak da yer alıyor. Bu sayede saçlar kendine gelirken ayrıca yenilenmeleri de mümkün oluyor.

keratin kaynak saç

Boyasız doğal saç modasının yayılmaya başlaması ile beraber saçlarında boyalı olan kısımları kesen ya da artık boya işlemine bir süre ara veren birçok kişi bu modaya uyum sağlamakta hiçte zorlanmadı. Özellikle orta yaş ve üstü hanımların tercih ettiği bu seçimde beyazların görsel olarak kendiliğinden çıkmış olan görüntüleri oldukça hoş ve farklı bir ambiyansın da sunulmasın destek oldu.

Boyasız Saç Modasına Boya ile Katılma

Birçok kişi boyasız saç modasına ayak uydurarak saçlarını boyamaktan ve boyalı olan kısımları kesme işlemine yer verirken bazıları ise boyalara yer açarak bu doğal görüntüyü elde etmeye çalışıyor. Özellikle saçında beyaz olmayanlar ya da yeni boya yaptırmış olanlar tekrar ana renge dönerek sonrasında ise birkaç tutam ya da birkaç tel saçı beyaza boyayarak modaya uygun bir seçime yer açmanın etkisini yaşıyor.

Fakat moda uygulamasının ana teması aslında doğal olana geçiştir. Fakat bu görsellikten hoşlandıysanız sizde boyayarak boyasız görünen saç uygulamasına yer verebilirsiniz.

Yanıtla