Hareket Edemeyen Hastalara Robot Buzdolabı

Gelişen elektronik teknolojiyle birlikte akıllı ev konsepti ürünleri de hayatımıza girmeye başladı. Robot buzdolabı ile yatalak hastaların ve hareket edemeyen hastaların işleri önemli ölçüde kolay hale gelecek. Günlük hayatta da kullanacağınız bu robot buzdolapları ile mutfak işlerinize pratik çözümler de sağlanacak. Özellikle çalışan ev kadınlarının hayatını kolaylaştıracak çözümler de sağlıyor. Siz yemeğinizi yaparken robot buzdolabı da sesinize göre hareket edecek.

robot

robot

Robot Buzdolapların Özellikleri

Seslere duyarlıdır ve siz çağırdığınız zaman harekete geçer. Etrafa çarpmadan sizin sesinize doğru yönelir. Su, ihtiyaç duyduğunuz yiyecekleri ayağınıza getiren bir program ile tasarlanan robot buzdolabı sayesinde hayatınız daha kolay hale gelir. Akıllı içki soğutma özelliği sayesinde içeceğinizi soğuttuğu gibi ürünün bünyesindeki her şeyi de öğreniyorsunuz. Etikette bulunan dili bilmiyorsanız robot buzdolabı devreye giriyor ve kaç yıllık bir içki tüketeceğinizi öğreniyorsunuz.

robot buzdolabı

robot buzdolabı

Akıllı buzdolabı ile tüketeceğiniz içeceğin yanında ne yemeniz gerektiğini de öğrenebiliyorsunuz. İçkinin yanında hangi mezenin tüketileceği hakkında da size bilgi veriyor. Konfor ve yemek kültürüne önem verenler için ideal bir tasarım olarak gösteriliyor. Cihaz özellikle yatalak durumundaki hastaların hayatlarını kolaylaştırmak için icat edildi. Zaman geçtikte yeni nesil teknolojide herkesin hayatında yer alacağa benziyor. Evde yalnız bir hastaysanız robo buzdolabına yüksek sesle komut vermeniz yeterli. Sizin sesinizi tanıyor ve komutunuz doğrultusunda ihtiyacınız olan tarafa yöneliyor.

Yanıtla